Materace

Materace sprężynowe w sklepie Strefa Spania

Materace sprężynowe to jeden z najpopularniejszych rodzajów materacy do spania w Polsce. Wyróżnia je wygoda użytkowania i duży komfort podczas snu, co jest zasługą zastosowania sprężyn o różnej średnicy. W zależności od liczby sprężyn, a także ich wielkości, materace sprężynowe różnią się między sobą poziomem twardości i miękkości. Materace wyposażone w sprężyny o większej średnicy lepiej dopasowują się do kształtu ciała, podczas gdy materace sprężynowe do spania z dużą liczbą niewielkich sprężyn są mniej sprężyste. O stopniu twardości materaca świadczy więc liczba sprężyn znajdujących się w jego wkładzie - im większa ona jest, tym twardszy jest materac. Dzięki zastosowaniu większej liczby sprężyn materace te oferują także lepsze podparcie dla ciała, co ma olbrzymi wpływ na komfort snu niezależnie od przybranej pozycji. Wybierając materace sprężynowe z naszej oferty zyskujesz gwarancję spokojnej nocy i dobrych snów.

Materace sprężynowe do spania - niezawodne i wygodne

Dostępne w naszej ofercie materace sprężynowe do spania to nie tylko doskonałe podparcie dla ciała ale również uczucie przyjemnej miękkości będącej wynikiem zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Oferowane przez sklep Strefa Spania materace sprężynowe wyróżniają wysokiej jakości pianki, które stanowią obłożenie wkładu sprężynowego, znajdującego się w ich wnętrzu. Ich zadaniem jest zapewnienie nie tylko wygody podczas odpoczynku oraz snu, ale również zabezpieczenie ciała przed bezpośrednim kontaktem ze znajdującymi się w materacach sprężynami. Materace sprężynowe do spania, których wkłady obłożone są piankami różnego oferują różne standardy - spełniają potrzeby młodzieży, jak i osób starszych. Nasze materace sprężynowe do spania sprostają nawet najwyższym oczekiwaniom.

Materace sprężynowe 90x200 - idealne do pojedynczych łóżek

Materace sprężynowe 90x200 doskonale spiszą się w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Z ich zalet z pewnością skorzystają również osoby mieszkające samotnie, ceniące sobie wypoczynek w najwyższym standardzie, bo taki właśnie oferują nasze materace sprężynowe 90x200. Materace sprężynowe 90x200 doskonale nadają się do pojedynczych łóżek i spełnią swoje funkcje nie tylko w domach i mieszkaniach, ale również hotelach, hostelach oraz pensjonatach - już dziś wybierz materace sprężynowe najwyższej jakości i ciesz się oferowanym przez nie komfortem!

Materace sprężynowe 140x200 - stwórzcie perfekcyjny duet!

W naszej ofercie dostępne są również materace sprężynowe 140x200 - jako specjaliści od dobrego snu zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nas ma inne upodobania i zindywidualizowane preferencje. Nasz asortyment, w którym znajdziesz materace sprężynowe 140x200, pozwala na wybór materaca dostosowanego do Twoich potrzeb. Dostępne w Strefie Spania materace sprężynowe 140x200 doskonale nadają się do ram łóżek podwójnych, a szeroki wachlarz dostępnych wariantów pozwoli dopasować do Twoich oczekiwań. Przekonaj się na własnej skórze lub, jeśli masz wątpliwości, który materac jest najlepszy, skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści z chęcią pomogą w wyborze najwłaściwszego materaca.

W naszej ofercie dostępne są również materace kieszeniowe (pocketowe) oraz najlepsze materace multipocket - wybierz nasze materace do spania i poznaj wartość spokojnego snu!

Materace

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry