Kategoria: Materace 160x200

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Materace 160x200

Materac 160x200 - Skuteczna regeneracja na lata!

Jeśli szukasz materaca dla dwóch osób, który zapewni skuteczną regenerację i komfortowy sen, musisz poznać materac 160x200 od Strefy Spania! Oprócz idealnie dobranej szerokości, pozwalającej na swobodne ułożenie się każdemu użytkownikowi, posiada on wiele zalet:

  • Materiały antyalergiczne zapewniają zdrowy sen.
  • Wysokiej jakości pianki i sprężyny gwarantują wygodę i właściwe podparcie ciała na lata.
  • Wytrzymały i łatwy w czyszczeniu pokrowiec - nigdy więcej plam i dziur!
Ponadto oferujemy materace 160x200 w różnych wariantach twardości, dzięki czemu możesz dopasować materac sprężynowy do swoich preferencji!

Materace sprężynowe w sklepie Strefa Spania

Materace sprężynowe to jeden z najpopularniejszych rodzajów materacy do spania w Polsce. Wyróżnia je wygoda użytkowania i duży komfort podczas snu, co jest zasługą zastosowania sprężyn o różnej średnicy. W zależności od liczby sprężyn, a także ich wielkości, materace sprężynowe różnią się między sobą poziomem twardości i miękkości. Materace wyposażone w sprężyny o większej średnicy lepiej dopasowują się do kształtu ciała, podczas gdy materace sprężynowe do spania z dużą liczbą niewielkich sprężyn są mniej sprężyste. O stopniu twardości materaca świadczy więc liczba sprężyn znajdujących się w jego wkładzie - im większa ona jest, tym twardszy jest materac. Dzięki zastosowaniu większej liczby sprężyn materace te oferują także lepsze podparcie dla ciała, co ma olbrzymi wpływ na komfort snu niezależnie od przybranej pozycji. Wybierając materace sprężynowe z naszej oferty zyskujesz gwarancję spokojnej nocy i dobrych snów. Sprawdź jak dobrać twardość materaca.

Materace sprężynowe do spania - niezawodne i wygodne

Dostępne w naszej ofercie materace sprężynowe do spania to nie tylko doskonałe podparcie dla ciała, ale również uczucie przyjemnej miękkości będącej wynikiem zastosowania innowacyjnych rozwiązań. Oferowane przez sklep Strefa Spania materace sprężynowe wyróżniają wysokiej jakości pianki, które stanowią obłożenie wkładu sprężynowego, znajdującego się w ich wnętrzu. Ich zadaniem jest zapewnienie nie tylko wygody podczas odpoczynku oraz snu, ale również zabezpieczenie ciała przed bezpośrednim kontaktem ze znajdującymi się w materacach sprężynami. Materace sprężynowe do spania, których wkłady obłożone są piankami różnego oferują różne standardy - spełniają potrzeby młodzieży, jak i osób starszych. Nasze materace sprężynowe do spania sprostają nawet najwyższym oczekiwaniom. Zapoznaj się z rodzajami sprężyn dostępnymi w materacach sprężynowych.