Kategoria: Materace hotelowe i tekstylia hotelowe

Aktywne filtry

Materace hotelowe i tekstylia hotelowe

W sklepie Strefa Spania dostępne są także wysokiej jakości tekstylia hotelowe, w tym pościele hotelowe oraz materace do hoteli. 

Tekstylia hotelowe - najwyższa jakość w sklepie Strefa Spania

Dostępna w naszej ofercie pościel hotelowa adamaszek jest wyjątkowo odporna na pranie w wysokich temperaturach, nawet do 95 stopni Celsjusza, a także na krochmalenie. Nie ściera się ani nie traci koloru. Dostępna jest w wymiarach: 140x200m, 160x200cm, 50x60 cm, a także 70x80 cm. Pościel hotelowa 160x200 cm pozwala na obleczenie kołdry w standardowym rozmiarze. Nasza pościel hotelowa biała posiada ciekawy wzór w pasy, który nadaje jej niepowtarzalnego i eleganckiego charakteru.

Materace hotelowe - materace do hoteli i użytku komercyjnego 

W ofercie posiadamy również wysokiej jakości materace hotelowe o wymiarach: 80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm oraz 180x200 cm. Oferowane przez nas materace hotelowe są przystosowane do użytkowania obustronnego. Maja średni poziom twardości, dzięki czemu są odpowiednie dla użytkowników o typowej budowie ciała. Dzięki umieszczonym w środku kieszeniom, materac zapewnia ciche i niezależne resorowanie, co w konsekwencji daje użytkownikowi niezwykłą wygodę podczas snu i wypoczynku.

Materac hotelowy 160x200 cm wykonany jest również z wysokiej jakości materiałów i pasuje do standardowych łóżek hotelowych o tradycyjnym stelażu oraz kontynentalnych. Na sprzedawane przez nas materace hotelowe dajemy aż 3 lata gwarancji.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą częścią naszej szerokiej oferty - znajdują się w niej nie tylko materace hotelowe, ale również materace z kokosamaterace masujące a także materace sprężynowe i materace lateksowe.