Kategoria: Ochraniacze na materac

Aktywne filtry

Ochraniacze na materac

Ochraniacze wodoodporne najwyższej jakości to gwarancja komfortu i czystości

Ochraniacze wodoodporne to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie komfort snu i czystość materaca. Przystosowane do użytku w łóżeczkach dziecięcych a także łóżkach osób dorosłych ochraniacze wodoodporne zapewniają wygodę użytkowania a także chronią materac przed zabrudzeniami mogącymi wynikać z wieku, problemów zdrowotnych czy też obecności zwierząt domowych. Dostępne w ofercie sklepu Strefa Spania ochraniacze wodoodporne na łóżko dostępne są w różnych wymiarach dzięki czemu wybór odpowiedniego do wymiarów materaca ochraniacza nie stanowi najmniejszego problemu. Oferowane przez nas ochraniacze  na łóżko wykonane są z najwyższej jakości materiałów - bawełny z poliestrem lub pianki membranowej. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że można je prać w wysokich temperaturach a dodatkowe wyposażenie w postaci gumek w rogach sprawia, że oferowane przez Strefę Spania ochraniacze na łóżko nie przesuwają się podczas snu - obydwa te aspekty przekładają się na ich funkcjonalność i niezawodność. 

Ochraniacze na łóżko dla dziecka w Strefie Spania

Ochraniacz na łóżko dla dziecka pełni bardzo ważną rolę w przypadku niemowląt oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Podatne na wpływ koszmarów i lęk a także mogące nie panować jeszcze nad potrzebami fizjologicznymi dzieci szczególnie skorzystać mogą na bezpieczeństwie, które oferują ochraniacze na łóżko. Wodoodporna powłoka sprawia, że nie pochłaniają one wilgoci i nie pozwalają nią nasiąknąć materacami. Dostępne w ofercie sklepu Strefa Spania ochraniacze na łóżko dla dziecka doskonale spiszą się nie tylko w domu, ale również podczas wakacyjnych wyjazdów zapewniając barierę ochronną, która uniemożliwi przypadkowe zniszczenie materacu w hotelu lub pensjonacie. Dzięki swojej miękkości oferowane przez nas ochraniacze na łóżko dla dziecka nie wpłyną negatywnie na komfort pociechy a także pozwolą spokojnie i bez stresów przetrwać nawet najtrudniejsze noce.

Ochraniacz na łóżko nieprzemakalny dla seniorów i nie tylko

Ochraniacz na łóżko nieprzemakalny swoją funkcję pełni nie tylko w przypadku materacy dziecięcych. Nieprzemakalny ochraniacz na łóżko jest doskonałym wyborem dla osób, które przez wzgląd na wiek lub chorobę mają problemy z kontrolowaniem potrzeb fizjologicznych podczas snu.  Doskonale spiszą się też na materacach osób, które podczas snu często się pocą. Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych w Strefie Spania rozmiarów bez problemu możliwym będzie dostosowanie właściwego ochraniacza do rozmiarów łóżka - nawet tych największych. Najwyższej jakości nieprzemakalne ochraniacze na łóżko dostępne są w ofercie Strefy Spania - zachęcamy do zapoznania się z nią i wyboru najefektywniejszych rozwiązań zapewniających komfortowe i higieniczne warunki snu.