MATERAC 160X200 CM SPRĘŻYNOWY TWARDY Z VISCO RED PRESTIGE

1 350,00 zł Brutto
ROZMIAR
160X200
KRAJ PRODUKCJI
POLSKA
CECHY
Z KOKOSEM, PIANKI PROFILOWANE, ANTYALERGICZNY, ZDEJMOWANY POKROWIEC
PAKOWANIE
ROLOWANIE + PAKOWANIE PRÓŻNIOWE
GWARANCJA
DWULETNIA GWARANCJA PRODUCENTA
WYSOKOŚĆ
20CM
MATERIAŁ POKROWCA
ALOE VERA
TWARDOŚĆ
ŚREDNIO TWARDY I TWARDY
PRODUCENT
STREFA SPANIA

Materac RED PRESTIGE

Specyfikacja:

 • twardość: H3/H4 średniotwardy i twardy
 • wysokość: 20 cm
 • materac dwustronny
 • zdejmowany pokrowiec
 • lato/zima
 • wentylacja

​Skład:

 • pianka termoplastyczna VISCO
 • przekładka filcowa
 • pianka wysokoelastyczna NATURAL FLEX FOAM
 • sprężyny kieszeniowe EXTRA MULTI
 • kokos

MATERAC DWUSTRONNY

POLSKIEJ PRODUKCJI

Zastanawia Cię długi czas realizacji? Każdy zamówiony materac jest produkowany "na świeżo", aby zagwarantować jak najlepszą jakość!

Zastanawiasz się jaki materac będzie dla Ciebie odpowiedni? Świetnie trafiłeś!

Materac będzie idealny dla:

- osób z problemami z kręgosłupem ( dzięki piance visco oraz sprężynom kieszeniowym nasz kręgosłup jest odciążony podczas snu),

- par ( każda ze sprężyn pracuje osobno, więc nie poczujesz wiercenia się drugiej osoby nawet przy większej różnicy między Waszymi wagami ),

- osób niezdecydowanych ( materac posiada dwie najczęściej wybierane twardości, więc obracając go możesz dobrać idealną twardość dla siebie unikając przy tym niepotrzebnych komplikacji ze zwrotem),

- alergików ( użyte materiały są antyalergiczne, a klej w 100% bezpieczny i bezwonny),

- osób, które chcą materac na lata ( sprężyny kieszeniowe to bardzo trwały i odporny na odkształcenia podstawowy element w materacu )

1) POKROWIEC Z SERII PRESTIGE

Wykonany jest z bardzo wysokiej jakości materiału. Zastosowana w nim podwójna owata sprawia, że pokrowiec jest wytrzymały i nie kulkuje się. Pokrowiec posiada właściwości ANTYALERGICZNE i zapobiega rozmnażaniu się ROZTOCZY. Cechuje się również wysoką wentylacją, dzięki czemu potliwość skóry jest zmniejszona. Posiada wszyty zamek błyskawiczny. Można prać w pralce automatycznej nawet w 40°C.

2) PIANKA TERMOPLASTYCZNA ROSE ELASTIC SHAUM

Pianka termoplastyczna należy do surowców komfortowych i prestiżowych. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała, jest bardzo przyjemna i wygodna. Posiada również właściwości ortopedyczne, przeciwodleżynowe.

3) PRZEKŁADKA FILCOWA

Obustronna przekładka filcowa oddziela wkład sprężynowy od pianki, przez co zwiększa wytrzymałość oraz żywotność materaca.

4) KOKOS

Surowiec w 100% ekologiczny, pochodzący ze skorup orzecha kokosowego. Jest antyalergiczny, doskonale chroni przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów, a przy tym jest sprężysty i elastyczny. Materace z włóknem kokosowym są trwałe, odporne na wilgoć i odkształcenia.

5) SPRĘŻYNY EXTRA MULTI

Najnowsza technologia pozwoliła nam na opracowanie niesamowicie wytrzymałych 7 strefowych sprężyn, które dopasowują się do kształtu ciała. Każda ze sprężyn jest osobno owinięta w otulin. Nie czujemy wiercenia się drugiej osoby oraz różnicy wagowej między partnerami, dlatego, że każda sprężyna pracuje osobno! Ich żywotność jest znacznie większa niż w przypadku innego rodzaju sprężyn (nawet do 30 lat!).

6) PIANKA WYSOKOELASTYCZNA NATURAL FLEX FOAM

Pianka wysokoelastyczna zapewnia odpowiednie dopasowanie do kształtu ciała oraz odpowiednią, optymalną pozycję snu oraz cechuje się świetną wentylacją i przepuszczalnością powietrza.

TWARDOŚĆ

Należy pamiętać, że twardość materaca powinna być dobrana do indywidualnych preferencji.

Materac PRESTIGE jest materacem dwustronnym i posiada dwie twardości

H3 ŚREDNIO TWARDY (po stronie pianki termoplastycznej),

H4 TWARDY (po stronie kokosu i  pianki termoplastycznej).

WaterGlue - stworzony z myślą o Twoim zdrowiu!

 • Jako jedni z nielicznych sprzedawców materacy, oferujemy w większości swoich produktów bezpieczny system klejenia WaterGlue. Główną zaletą tej technologii jest zastosowany klej, którego bazę stanowi woda. Jest to obecnie najbezpieczniejsza metoda klejenia w produkcji materacy. Kleje wodne są bezpieczne zarówno dla środowiska, monterów materacy oraz co najważniejsze - dla Osób, które zdecydują się na wybór naszego materaca.
 • Metoda WaterGlue nie jest metodą bezwonną, lecz zapach szybko znika a wszelkie substancje lotne nie stanowią żadnego zagrożenia.
 • Co najważniejsze, klej jest bezpieczny dla alergików, co potwierdzają certyfikaty poniżej.

Rozpakowanie materaca

 1. Materac należy położyć w przestronnym miejscu. Delikatnie zerwać lub naciąć taśmy pakowe, a następnie rozwinąć materac. Wykonać delikatne nacięcia na folii, w której znajduje się produkt, tak by nie uszkodzić go. Materac zacznie wciągać powietrze. Należy go całkowicie wyciągnąć z folii.
 2. Materac można zacząć użytkować, gdy ten odzyska swój kształt i właściwe wymiary (maksymalnie po 72 h).
 3. Zaleca się by hermetycznie zapakowany materac, został otwarty możliwie szybko po dostawie.

Rysunki mają charakter podglądowy.

Ze względu na wysokość materaca jego elastyczność jest większa i w pierwszej fazie użytkowania może wydawać się mniej sztywny. Odczucie twardości jest sprawą indywidualną uzależnioną od preferencji użytkownika.

DODATKOWE INFORMACJE

⚈ Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.

⚈ Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.

⚈ Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.

⚈ Wzór pokrowca może się różnić w zależności od dostępności materiału z zachowaniem właściwości.

⚈ Tolerancja rozmiaru +/- 3cm.


OPINIE KLIENTÓW

Certyfikaty