Grubość
12cm
Gwarancja
2 lata
Skład
lateks, pianka Komfort-Soft, włókno syntetyczne
Twardość
H2 - średnio - miękki / H3 - średnio - twardy
Dodatkowe informacje
Antyalergiczny, dwustronny
Wysyłka
Do 30 dni
Rozmiar
120x60cm

MATERAC 120x60 BAMBI LATEKSOWY ANTYALERGICZNY

406,5 zł

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Od urodzenia dba o jego zdrowie i dobre samopoczucie. Jego bezpieczeństwo i komfort są rzeczami najważniejszymi. Materace z naszej kolekcji zapewnią każdemu dziecku dobry i zdrowy sen przed kolejnym aktywnym dniem.

Wytłoczenia pokrowców oraz kolor mogą się różnić w stosunku do zdjęć zamieszczonych na stronie.

Kolory pianek materacy mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciu. Zamieszczone zdjęcia materacy mają charakter podglądowy.


Pokrowiec - pikowany, antyalergiczny o membramowej strukturze z możliwością zdejmowania i prania. Zapewnia maksymalną higienę materaca.


Wkład materaca obustronny, wykonany jest z profilowanej pianki Komfort-Soft. Z jednej strony został utwardzony warstwą naturalnego kokosu lateksowanego. Włókno kokosowe zapewnia właściwą mikroflorę bakteryjną materaca, zabezpiecza przed wzrostem niepożądanych mikroorganizmów (grzybów i pleśni), polepsza wentylację oraz wzmacnia podparcie kręgosłupa (szczególnie istotne dla niemowląt). Włókno to nie wydziela żadnych toksyn ani substancji działających niekorzystnie na drogi oddechowe.

Z drugiej strony materaca zastosowaliśmy warstwę naturalnego lateksu, który ogranicza rozwój złej mikroflory bakteryjnej a specjalne otwory wentylacyjne umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza oraz odpowiednią termoregulację. Dzięki temu materac oddycha i szybko odprowadza nadmiar wilgoci. Ponadto ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.


STRONA MIĘKSZA

Pierwsza strona użytkowa składa się z warstwy kontaktowej zbudowanej z perforowanego lateksu. Warstwa ta jest miększa i jest szczególnie polecana większym dzieciom. Cechuje się idealną wentylacją oraz bardzo dużą elastycznością (lateks jest bardzo gęsty i sprężysty).


STRONA TWARDSZA

Druga strona użytkowa zbudowana została z wykorzystaniem zdecydowanie twardszej warstwy kontaktowej - maty składającej się z naturalnych włókien kokosowych odpowiednio przygotowanych i połączonych w procesie prasowania i igłowania. Dzięki temu warstwa to również cechuje bardzo dobra cyrkulacja powietrza.

Strona ta jest szczególnie rekomendowana niemowlętom (powinny spać na twardych powierzchniach).


WaterGlue - stosowany z myślą o zdrowiu Twojego dziecka!

  • Jako jedni z nielicznych sprzedawców materacy na Allegro, oferujemy we wszystkich swoich produktach bezpieczny system klejenia WaterGlue.
  • Bazą stosowanego kleju jest woda. To obecnie najnowsza i najbezpieczniejsza metoda klejenia w produkcji materacy. Kleje wodne są bezpieczne zarówno dla środowiska, monterów materacy oraz co najważniejsze - dla Osób, które zdecydują się na wybór naszego materaca.
  • Istnieją nowsze technologie - np. HotMelt, jednakże są one stosowanie głównie w celu obniżenia kosztów produkcji oraz przyśpieszenia procesu montowania materaca - nasza firma nie podąża tą drogą. Dla nas najważniejsza jest jakość i bezpieczeństwo naszego wyrobu - tak by nasi Klienci byli usatysfakcjonowani w 100%.
  • System WaterGlue jest praktycznie bezwonny a wszelkie ewentualne substancje lotne nie stanowią żadnego zagrożenia.
  • WaterGlue to gwarancja zdrowego rozwoju Twojego dziecka!

OPINIE KLIENTÓW

Certyfikaty