Grubość
14cm
Gwarancja
2 lata
Skład
pianka Komfort-Soft
Twardość
H3 – średnio-twardy
Dodatkowe informacje
Antyalergiczny, dwustronny, zabezpieczenie przed wypadaniem
Wysyłka
Do 30 dni
Rozmiar
120x60cm

MATERAC 120x60 SIMBA PIANKOWY

447,15 zł

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Od urodzenia dba o jego zdrowie i dobre samopoczucie. Jego bezpieczeństwo i komfort są rzeczami najważniejszymi. Materace z naszej kolekcji zapewnią każdemu dziecku dobry i zdrowy sen przed kolejnym aktywnym dniem.

Zabezpieczenie przed wypadaniem

Boczki materaca wykonane zostały ze specjalnie wyprofilowanej pianki, sprawiającej, że są one nieznacznie wyższe od płaskiej powierzchni zwanej polem spania. Taki kształt zapewni podwyższony poziom bezpieczeństwa Twojego dziecka.

Wysokość boczków to około 14 cm, natomiast pole spania ma wysokość 12 cm.

Wytłoczenia pokrowców oraz kolor mogą się różnić w stosunku do zdjęć zamieszczonych na stronie.

Kolory pianek materacy mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciu. Zamieszczone zdjęcia materacy mają charakter podglądowy.


Pokrowiec - pikowany, antyalergiczny o membramowej strukturze z możliwością zdejmowania i prania. Zapewnia maksymalną higienę materaca. Wyposażony w zamek błyskawiczny. Został dodatkowo przepikowany na hipoalergicznym włóknie klimatyzującym. 


Wkład materaca wykonany z pianki typu Komfort-Soft i został wyprofilowany tak aby jego zewnętrzne krawędzie były wyżej od poziomu powierzchni materaca. Materac dzięki temu jest bardziej bezpieczny i można go wykorzystywać nie tylko w łóżeczku, a jego łódeczkowaty kształt powoduje, że dziecku trudniej z niego wypaść.

Znaczącym atutem materaca jest budowa jego rdzenia, który swoim nieszablonowym wyglądem przypomina plaster miodu. Taka struktura nadaje materacowi bardzo dobrą sprężystość oraz estetykę a jednocześnie pozwala zachować higienę i odpowiedni poziom wentylacji.


WaterGlue - stosowany z myślą o zdrowiu Twojego dziecka!

  • Jako jedni z nielicznych sprzedawców materacy na Allegro, oferujemy we wszystkich swoich produktach bezpieczny system klejenia WaterGlue.
  • Bazą stosowanego kleju jest woda. To obecnie najnowsza i najbezpieczniejsza metoda klejenia w produkcji materacy. Kleje wodne są bezpieczne zarówno dla środowiska, monterów materacy oraz co najważniejsze - dla Osób, które zdecydują się na wybór naszego materaca.
  • Istnieją nowsze technologie - np. HotMelt, jednakże są one stosowanie głównie w celu obniżenia kosztów produkcji oraz przyśpieszenia procesu montowania materaca - nasza firma nie podąża tą drogą. Dla nas najważniejsza jest jakość i bezpieczeństwo naszego wyrobu - tak by nasi Klienci byli usatysfakcjonowani w 100%.
  • System WaterGlue jest praktycznie bezwonny a wszelkie ewentualne substancje lotne nie stanowią żadnego zagrożenia.
  • WaterGlue to gwarancja zdrowego rozwoju Twojego dziecka!

OPINIE KLIENTÓW

Certyfikaty