• -60%
Grubość
26cm
Gwarancja
2 lata
Skład
filc, kokos, pianka poliuretanowa ExtraFlex, sprężyny kieszeniowe 289 szt/m2
Twardość
H3 – średnio twardy, H4 – twardy
Dodatkowe informacje
materac dwustronny, zdejmowany pokrowiec
Wysyłka
Do 30 dni

Materac BAIRIKI Pocketowy MASUJĄCY kokos

1626,02 zł
650,41 zł Zniżka 60%
Rozmiar

7 STREFOWA PIANKA POLIURETANOWA EXTRAFLEX

Zastosowana obustronnie oraz wykonana w technologii profiledFOAM co zapewnia idealne dopasowanie do kształtu ciała jak również odpowiednią odbojność,


SPRĘŻYNY POCKETOWE

Rdzeń materaca został wykonany ze sprężyn pocketowych w technologii extendedHard. Taki materac zapewnia trwałość oraz odpowiednie dopasowanie do ciężaru naszego ciała. Sprężyny kieszeniowe dzielą materac na 7 stref o różnej twardości. System ten uznaje się za optymalny ze względu na anatomię ludzkiego ciała. Każda ze stref dostosowana jest do danego fragmentu ciała. Brak połączenia między sprężynami sprawia, że każda z nich pracuje niezależnie od pozostałych, eliminując w ten sposób efekt uginania się powierzchni pod wpływem nacisku. Sprężyny sprawiają, że obracanie, wiercenie się nie będzie odczuwalne dla drugiej osoby!


KOKOS

Igłowane naturalne wióry z orzecha kokosowego. Posiadają znakomite właściwości termiczne i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne, posiada właściwości antyalergiczne. Cechuje się wysoką elastycznością, pochłania wydzielany pot i wilgoć panującą w otoczeniu. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych uzyskuje się efekt usztywnienia materaca. Umieszczenie maty kokosowej tylko po jednej stronie jest celowe i podyktowane faktem, że dzięki temu materac ma dwie twardości sprawiając że jest on bardziej uniwersalny.


FILC

Naturalna przekładka, która oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki. Naturalny filc może znacznie wydłużyć żywotność materaca, wzmacnia też jego konstrukcję. Zaletą filcu jest również duża elastyczność oraz przyleganie do danej powierzchni.


NASZE MATERACE SĄ W STANDARDZIE Z POKROWCEM

wykonanym z elastycznej, rozciągliwej tkaniny wysokiej jakości o dużej gramaturze (aż 200 g/m2), idealnym dla osób o wrażliwej i delikatnej skórze. Dodatkowo cechują go właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, dzięki czemu chroni przed roztoczami i ich namnażaniem. Każdy z naszych pokrowców posiada wszyty zamek, który umożliwia jego łatwe ściągnięcie w celu wyprania.

OPINIE KLIENTÓW

Certyfikaty