• -33,64%
Grubość
22cm
Gwarancja
2 lata
Skład
filc, kokos, pianka poliuretanowa T25, sprężyny kieszeniowe 289 szt/m2
Twardość
H3 – średnio twardy, H4 – twardy
Dodatkowe informacje
materac dwustronny, zdejmowany pokrowiec
Wysyłka
Do 30 dni

Materac BANGI Pocket kokos Masujący

894,31 zł
593,5 zł Zniżka 33,64%
Rozmiar

PIANKA PROFILED FOAM

Materace z tej serii cechuje wyjątkowy komfort użytkowania, trwałość jak również wentylacja. Do produkcji wykorzystywane są surowce najwyższej jakości, łączone klejem wodnym. Specjalnie wyprofilowane strefy pozytywnie wpływają na komfort snu oraz posiadają właściwości masujące. Pianka masująca została zastosowana po obu stronach materaca.  Niezależnie od użytkowanej strony, materac przez cały czas dba o zachowanie idealnej pozycji oraz odpowiedniej sylwetki ciała podczas odpoczynku.


SPRĘŻYNY POCKETOWE

Rdzeń materaca został wykonany ze sprężyn pocketowych w technologii extendedHard. Taki materac zapewnia trwałość oraz odpowiednie dopasowanie do ciężaru naszego ciała. Sprężyny kieszeniowe dzielą materac na 7 stref o różnej twardości. System ten uznaje się za optymalny ze względu na anatomię ludzkiego ciała. Każda ze stref dostosowana jest do danego fragmentu ciała. Brak połączenia między sprężynami sprawia, że każda z nich pracuje niezależnie od pozostałych, eliminując w ten sposób efekt uginania się powierzchni pod wpływem nacisku. Sprężyny sprawiają, że obracanie, wiercenie się nie będzie odczuwalne dla drugiej osoby!


FILC

Naturalna przekładka, która oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki. Naturalny filc może znacznie wydłużyć żywotność materaca, wzmacnia też jego konstrukcję. Zaletą filcu jest również duża elastyczność oraz przyleganie do danej powierzchni.


KOKOS

Igłowane naturalne wióry z orzecha kokosowego. Posiadają znakomite właściwości termiczne i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne, posiada właściwości antyalergiczne. Cechuje się wysoką elastycznością, pochłania wydzielany pot i wilgoć panującą w otoczeniu. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych uzyskuje się efekt usztywnienia materaca. Umieszczenie maty kokosowej tylko po jednej stronie jest celowe i podyktowane faktem, że dzięki temu materac ma dwie twardości sprawiając że jest on bardziej uniwersalny.


NASZE MATERACE SĄ W STANDARDZIE Z POKROWCEM

wykonanym z elastycznej, rozciągliwej tkaniny wysokiej jakości o dużej gramaturze (aż 200 g/m2), idealnym dla osób o wrażliwej i delikatnej skórze. Dodatkowo cechują go właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, dzięki czemu chroni przed roztoczami i ich namnażaniem. Każdy z naszych pokrowców posiada wszyty zamek, który umożliwia jego łatwe ściągnięcie w celu wyprania.

OPINIE KLIENTÓW

Certyfikaty