-40%
, , , ,

MATERAC GREEN PRESTIGE ALOES EKOLOGICZNY


Dodatkowe informacje

Antyalergiczna, Antybakteryjna, materac dwustronny, zdejmowany pokrowiec

Grubość

25 cm

Gwarancja

3 lata

Skład

pianka termoplastyczna GREEN PROFILED MEMORY, sprężyny kieszeniowe EXTRA MULTI SPRINGS, filc, pianka wysokoelastyczna NATURAL FLEX FOAM

Twardość materaca

H3 – średnio twardy

Wysyłka

do 7 dni

Od: 1 449 949 

  • ALOE VERA
  • 80 x 200
  • 90 x 200
  • 120 x 200
  • 140 x 200
  • 160 x 200
  • 180 x 200
Wyczyść
sprężyny pocket extra multi

SPRĘŻYNY EXTRA MULTI SPRINGS

Najnowsza technologia pozwoliła nam na opracowanie niesamowicie wytrzymałych 7 strefowych sprężyn, które dopasowują się do kształtu ciała. Każda ze sprężyn jest osobno owinięta w otulinę z wyjątkowo elastycznego materiału. Dzięki właśnie tym sprężynom nie czujemy wiercenia się drugiej osoby oraz różnicy wagowej między partnerami, dlatego, że każda sprężyna pracuje osobno! Ich żywotność jest znacznie większa niż w przypadku innego rodzaju sprężyn (nawet do 30 lat!).

natural flex foam

PIANKA WYSOKOELASTYCZNA NATURAL FLEX FOAM

Profilowana 7 strefowa pianka wysokoelastyczna również z funkcją MASAŻU, zapewnia odpowiednie dopasowanie do kształtu ciała. Profilowanie zapewnia odpowiednią, optymalną pozycję snu oraz cechuje się świetną wentylacją i przepuszczalnością powietrza.

rose elastic shaum

PIANKA TERMOPLASTYCZNA GREEN PROFILED MEMORY

Profilowana 7 strefowa pianka termoplastyczna należy do surowców komfortowych i prestiżowych. Pianka ta doskonale dopasowuje się do kształtów ciała, jest bardzo przyjemna i wygodna. Posiada również właściwości ortopedyczne, przeciwodleżynowe. W modelu GREEN PRESTIGE pianka została dodatkowo wyprofilowana, dzięki czemu uzyskaliśmy efekt MASUJĄCY.

filc

PRZEKŁADKA FILCOWA

Obustronna przekładka filcowa oddziela wkład sprężynowy od pianki, przez co zwiększa wytrzymałość oraz żywotność materaca.

pokrowiec prestige

POKROWIEC ALOES Z SERII PRESTIGE

Delikatny w dotyku pokrowiec z serii PRESTIGE wykonany jest z bardzo wysokiej jakości materiału nasączonego aloesem. Bardzo komfortowy i przyjemny pokrowiec z wszytym zamkiem błyskawicznym o wysokiej gramaturze. Warto też wspomnieć, że pokrowiec posiada właściwości ANTYALERGICZNE i zapobiega rozmnażaniu się ROZTOCZY. Cechuje się również wysoką przepuszczalnością powietrza, wentylacją, dzięki czemu potliwość skóry jest zmniejszona.

Certyfikaty

Na podstawie 0 opini

0.0 ocena
0
0
0
0
0

Jako pierwszy oceń “MATERAC GREEN PRESTIGE ALOES EKOLOGICZNY”

Ten produkt nie posiada jeszcze żadnej opini.