-18%
, , ,

Materac BANGI Pocket kokos Masujący


Dodatkowe informacje

materac dwustronny, zdejmowany pokrowiec

Grubość

18 cm

Gwarancja

2 lata

Skład

filc, kokos, pianka poliuretanowa T25, sprężyny kieszeniowe 289 szt/m2

Twardość materaca

H3 – średnio twardy, H4 – twardy

Wysyłka

do 4 dni

 • ALOE VERA
 • CASHMERE
 • EASY CLEAN
 • Lavender
 • NATURE FRIENDLY & SILVER +
 • ORGANIC
 • TENCEL
 • BAMBOO
 • 80 x 200
 • 90 x 200
 • 120 x 200
 • 140 x 200
 • 160 x 200
 • 180 x 200
Wyczyść

PIANKA PROFILED FOAM

Materace z tej serii cechuje wyjątkowy komfort użytkowania, trwałość jak również wentylacja. Do produkcji wykorzystywane są surowce najwyższej jakości, łączone klejem wodnym. Specjalnie wyprofilowane strefy pozytywnie wpływają na komfort snu oraz posiadają właściwości masujące. Pianka masująca została zastosowana po obu stronach materaca.  Niezależnie od użytkowanej strony, materac przez cały czas dba o zachowanie idealnej pozycji oraz odpowiedniej sylwetki ciała podczas odpoczynku.

SPRĘŻYNY POCKETOWE

Rdzeń materaca został wykonany ze sprężyn pocketowych w technologii extendedHard. Taki materac zapewnia trwałość oraz odpowiednie dopasowanie do ciężaru naszego ciała. Sprężyny kieszeniowe dzielą materac na 7 stref o różnej twardości. System ten uznaje się za optymalny ze względu na anatomię ludzkiego ciała. Każda ze stref dostosowana jest do danego fragmentu ciała. Brak połączenia między sprężynami sprawia, że każda z nich pracuje niezależnie od pozostałych, eliminując w ten sposób efekt uginania się powierzchni pod wpływem nacisku. Sprężyny sprawiają, że obracanie, wiercenie się nie będzie odczuwalne dla drugiej osoby!

FILC

Naturalna przekładka, która oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki. Naturalny filc może znacznie wydłużyć żywotność materaca, wzmacnia też jego konstrukcję. Zaletą filcu jest również duża elastyczność oraz przyleganie do danej powierzchni.

KOKOS

Igłowane naturalne wióry z orzecha kokosowego. Posiadają znakomite właściwości termiczne i zapewnia właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dzięki swej naturalnej strukturze włókno kokosowe jest lekkie, przewiewne, posiada właściwości antyalergiczne. Cechuje się wysoką elastycznością, pochłania wydzielany pot i wilgoć panującą w otoczeniu. Dzięki zastosowaniu płyt kokosowych uzyskuje się efekt usztywnienia materaca. Umieszczenie maty kokosowej tylko po jednej stronie jest celowe i podyktowane faktem, że dzięki temu materac ma dwie twardości sprawiając że jest on bardziej uniwersalny.

 POKROWIEC ALOE VERA

To produkt wykonany z elastycznej, rozciągliwej tkaniny materacowej wysokiej jakości o dużej gramaturze (aż 200 g/m2), idealny dla osób o wrażliwej i delikatnej skórze. Dzięki zastosowaniu materiału nasączonego ekstraktem z liści aloesu, pokrowiec stwarza przyjemne uczucie chłodu i jest miły dla skóry użytkownika. Dodatkowo cechują go bardzo dobre właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, dzięki czemu chroni przez roztoczami i ich namnażaniem. Materiał posiada motywy z nazwą tkaniny oraz, ożywiające i mające walory estetyczne, deseń z liśćmi aloesu. We włóknach tego pokrowca zastosowano apreturę z aloesu, która pozytywnie wpływa na higienę snu. Całość została przepikowana z użyciem specjalnego włókna klimatyzującego. Każdy z naszych pokrowców posiada wszyty zamek, który umożliwia jego łatwe ściągnięcie w celu wyprania.

Dodatkowe informacje

materac dwustronny, zdejmowany pokrowiec

Grubość

18 cm

Gwarancja

2 lata

Skład

filc, kokos, pianka poliuretanowa T25, sprężyny kieszeniowe 289 szt/m2

Twardość materaca

H3 – średnio twardy, H4 – twardy

Wysyłka

do 4 dni

Na podstawie 0 opinii

0.0 ocena
0
0
0
0
0

Dodaj opinię jako pierwszy “Materac BANGI Pocket kokos Masujący”

There are no reviews yet.