Grubość
16cm
Gwarancja
3 lata
Skład
pianka termoplastyczna ROSE ELASTIC SHAUM, pianka wysokoelastyczna NATURAL FLEX FOAM
Twardość
H3 – średnio twardy
Dodatkowe informacje
Antyalergiczna, Antybakteryjna, materac dwustronny, zdejmowany pokrowiec
Wysyłka
Do 30 dni

Materac WHITE PRESTIGE luksus EKO MASUJĄCY

867,48 zł
Rozmiar

PIANKA WYSOKOELASTYCZNA NATURAL FLEX FOAM

Profilowana 7 strefowa pianka wysokoelastyczna również z funkcją MASAŻU, zapewnia odpowiednie dopasowanie do kształtu ciała. Profilowanie zapewnia odpowiednią, optymalną pozycję snu oraz cechuje się świetną wentylacją i przepuszczalnością powietrza.


PIANKA TERMOPLASTYCZNA ROSE ELASTIC SHAUM

Profilowana 7 strefowa pianka termoplastyczna należy do surowców komfortowych i prestiżowych. Pianka ta doskonale dopasowuje się do kształtów ciała, jest bardzo przyjemna i wygodna. Posiada również właściwości ortopedyczne, przeciwodleżynowe. W modelu GOLD PRESTIGE pianka została dodatkowo wyprofilowana, dzięki czemu uzyskaliśmy efekt MASUJĄCY.


POKROWIEC Z SERII PRESTIGE

Delikatny w dotyku pokrowiec z serii PRESTIGE wykonany jest z bardzo wysokiej jakości materiału. Bardzo komfortowy i przyjemny pokrowiec z wszytym zamkiem błyskawicznym o wysokiej gramaturze. Warto też wspomnieć, że pokrowiec posiada właściwości ANTYALERGICZNE i zapobiega rozmnażaniu się ROZTOCZY. Cechuje się również wysoką przepuszczalnością powietrza, wentylacją, dzięki czemu potliwość skóry jest zmniejszona.

OPINIE KLIENTÓW

Certyfikaty