• -10%
Stan
Nowy
Materiał wypełnienia
włókna silikonowe
Sezonowość kołdry
całoroczna
Wymiary kołdry
160x200cm
Materiał poszycia
poliester

Kołdra 140x200 cm całoroczna antyalergiczna z wzorem

69,99 zł
62,99 zł Brutto Zniżka 10%

Kołdra ta 140x200 to wyjątkowy produkt domowej kolekcji. Jest to polski wyrób, który oferuje najwyższą jakość i doskonały komfort. Kołdra jest antyalergiczna, co czyni ją idealnym wyborem dla osób z nadwrażliwością na alergeny.

Posiada miękki i przyjemny w dotyku materiał zewnętrzny wykonany z wysokiej jakości poliestru. Wypełniona jest silikonowymi kulami HCS, które utrzymują odpowiednią elastyczność i nie tworzą grudek podczas użytkowania.

Ta kołdra została zaprojektowana w stylu klasycznym, aby wprowadzić do Twojej sypialni elegancję i urok. Jej minimalizm sprawia, że pasuje do każdej aranżacji wnętrza, dodając przytulności i harmonii.

Jest to całoroczna kołdra, która nadaje się do pomieszczeń ogrzewanych w zimie i latem. Można ją prać w pralce automatycznej, co zapewnia jej długotrwałą higienę i czystość.

Kołdra 140x200 to również produkt antyalergiczny, który minimalizuje rozwój roztoczy i zapewnia ochronę przed alergenami. Jest to istotne, szczególnie dla osób borykających się z alergiami i astmą.

To, co wyróżnia nasze kołdry spośród innych produktów na rynku, to nasze zaangażowanie w jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie nasze kołdry i poduszki posiadają certyfikat OEKO-TEX, który gwarantuje, że materiały użyte do produkcji są wolne od szkodliwych substancji i przyjazne dla skóry.

Jeśli szukasz wygodnej, antyalergicznej i trwałej kołdry, to kołdra ta jest idealnym wyborem dla Ciebie. Dodaj ją do swojej kolekcji pościeli i ciesz się doskonałym snem i komfortem każdej nocy.

Oferujemy również pasujące poduszki do zestawu w dwóch rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolejnymi aukcjami.

Przedstawiona cena dotyczy jednej kołdry KW3 140x200. Stan produktu jest nowy, a materiał wypełnienia to włókna silikonowe. Sezonowość kołdry to całoroczna.


OPINIE KLIENTÓW

Certyfikaty