Grubość
22cm
Gwarancja
2 lata
Skład
kokos, perforowany lateks, pianka poliuretanowa T25, sprężyny kieszeniowe
Twardość
H3 - średnio - twardy / H4 - twardy
Dodatkowe informacje
materac dwustronny zdejmowany pokrowiec JACQUARD, lato/zima, właściwości ortopedyczne
Wysyłka
Do 7 dni

MATERAC KIESZENIOWY USA

731,71 zł
Rozmiar

Model USA ma zastosowaną formatkę pocketową ze sprężynami wykonanymi w technologii NanoHARD. Ich podwójnie hartowany drut znacznie przedłuża żywotność i sprężystość. Zastosowanie 7-stref o zróżnicowanej twardości zapewnia ergonomiczną pozycję ciała podczas wypoczynku na materacu. Niezależna praca sprężyn, eliminuje efekt wyginania się dużej powierzchni materaca przy nacisku na jego małą powierzchnię. Dzięki czemu wszelkiego rodzaju obracanie, czy wiercenie nie będzie odczuwalne dla drugiej osoby. Trwała i odporna na odkształcenia, unikatowa pianka otacza wkład kieszeniowy. Zastosowana warstwa lateksu oraz mata kokosowa, po jednej stronie użytkowej, idealnie podpierają kręgosłup, zapewniając zdrowy i komfortowy sen. Druga strona posiada dwu centymetrową warstwę pianki termoplastycznej VISCO. Tworzywo doskonale dopasowuje się do ciała pod wpływem nacisku i temperatury.
.
Pokrowiec Premium Jacquard
Pokrowiec posiada wszyty zamek, który umożliwia jego łatwe ściągnięcie w celu wyprania. Został wykonany z najwyższej jakości materiałów hipoalergicznych pierwszego gatunku, dzięki czemu pomoże Ci wydłużyć żywotność Twojego materaca. Zapewnia wyjątkową miękkość, świeżość oraz niezwykły komfort i satysfakcję z jego użytkowania. Pokrowiec wyróżnia się nie tylko świetnymi właściwościami, ale również niespotykanym stylem i klasą. Struktura materiału, z jakiego został wykonany pokrowiec, nadaje odpowiednią wentylację i prawidłowy przepływ powietrza w materacu.
Skład: Poliester 100%
Właściwości: antyalergiczny, przewiewny, delikatny w dotyku, odporny na zabrudzenia, odporny na rozciągnięcie, zapewnia dobrą wentylację, do prania w 30 °C

Wytłoczenia pokrowców oraz kolor mogą się różnić w stosunku do zdjęć zamieszczonych na stronie.

Kolory pianek materacy mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciu. Zamieszczone zdjęcia materacy mają charakter podglądowy.


PIANKA TERMOPLASTYCZNA - visco - specjalna pianka, która pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu ciała. Daje kręgosłupowi naturalną pozycję i oparcie. Idealna dla osób z bólami kręgosłupa. Zapobiega odleżynom. Najwyższa jakość na najbardziej wymagających klientów.


7 strefowe SPRĘŻYNY KIESZENIOWE. Sprężyny dzielą materac na 7 stref, każda o odpowiednim podparciu dla danej części ciała. Sprężyny pracują niezależnie od siebie, dzięki czemu dwie osoby śpiące koło siebie nie odczuwają dyskomfortu z powodu wiercenia się drugiej osoby. Materac jest również znakomity dla osób o różnej wadze ciała, ponieważ materac nie ugina się w stronę drugiej osoby.


LATEKS - lateks charakteryzuje się wysoką elastycznością i doskonałą przepuszczalnością powietrza. Dopasowują się do kształtu ciała zapewniając komfort ,jednocześnie nie odkształcają się trwale i zachowują swoją pierwotną formę. Struktura lateksu umożliwia swobodną cyrkulację powietrza, zapobiega to poceniu się w czasie snu.


FILC - naturalna przekładka, która oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki. Naturalny filc może znacznie wydłużyć żywotność materaca, wzmacnia też jego konstrukcję. Zaletą filcu jest również duża elastyczność oraz przyleganie do danej powierzchni.


WKŁAD KOKOSOWY – surowiec w 100% ekologiczny, pochodzący ze skorup orzecha kokosowego. Ma właściwości antyalergiczne, doskonale chronią przed rozwojem roztoczy i mikroorganizmów, a przy tym jest sprężysty i elastyczny. Materace z włóknem kokosowym są trwałe, odporne na wilgoć i odkształcenia.


PIANKA POLIURETANOWA - wysokiej jakości pianka stanowi dodatkowe wypełnienie materaca. Pianka ta ma dużą odporność na odkształcenia oraz wygniecenia. Zapewnia odpowiednią amortyzację sylwetki, posiada przewiewną strukturę,  jest elastyczna i sprężysta.

OPINIE KLIENTÓW

Certyfikaty