• -50,91%
Grubość
21cm
Gwarancja
2 lata
Skład
pianka termoelastyczna LazyFoam, sprężyny kieszeniowe
Twardość
H3 – średnio-twardy
Dodatkowe informacje
materac dwustronny, zdejmowany pokrowiec
Wysyłka
Do 30 dni

Materac KABUL Pocketowy MASUJĄCY

1341,46 zł
658,54 zł Zniżka 50,91%
Rozmiar

Wytłoczenia pokrowców oraz kolor mogą się różnić w stosunku do zdjęć zamieszczonych na stronie.

Kolory pianek materacy mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciu. Zamieszczone zdjęcia materacy mają charakter podglądowy.


PIANKA TERMOPLASTYCZNA VISCO LazyFOAM

7 strefowa pianka termoelastyczna VISCO Lazy Foam® wykonana w technologii profiledFOAM posiadająca masujące profilowanie oraz zapewniająca doskonałe dopasowanie do kształtu ciała. Zastosowana pianka VISCO Lazy Foam® (termoplastyczna) jest materiałem który reaguje na nacisk i temperaturę. Idealnie odwzorowuje kształt ciała oraz posiada właściwości przeciwodleżynowe,


SPRĘŻYNY POCKETOWE

Rdzeń materaca został wykonany ze sprężyn pocketowych w technologii extendedHard. Taki materac zapewnia trwałość oraz odpowiednie dopasowanie do ciężaru naszego ciała. Sprężyny kieszeniowe dzielą materac na 7 stref o różnej twardości. System ten uznaje się za optymalny ze względu na anatomię ludzkiego ciała. Każda ze stref dostosowana jest do danego fragmentu ciała. Brak połączenia między sprężynami sprawia, że każda z nich pracuje niezależnie od pozostałych, eliminując w ten sposób efekt uginania się powierzchni pod wpływem nacisku. Sprężyny sprawiają, że obracanie, wiercenie się nie będzie odczuwalne dla drugiej osoby!


NASZE MATERACE SĄ W STANDARDZIE Z POKROWCEM

wykonanym z elastycznej, rozciągliwej tkaniny wysokiej jakości o dużej gramaturze (aż 200 g/m2), idealnym dla osób o wrażliwej i delikatnej skórze. Dodatkowo cechują go właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, dzięki czemu chroni przed roztoczami i ich namnażaniem. Każdy z naszych pokrowców posiada wszyty zamek, który umożliwia jego łatwe ściągnięcie w celu wyprania.

OPINIE KLIENTÓW

Certyfikaty