• -37,24%
Grubość
25cm
Gwarancja
2 lata
Skład
pianka poliuretanowa Extra Flex, pianka termoelastyczna LazyFoam, sprężyny kieszeniowe
Twardość
H2 - średnio - miękki / H3 - średnio - twardy
Dodatkowe informacje
materac dwustronny, zdejmowany pokrowiec
Wysyłka
Do 30 dni

Materac MARIGOT Pocketowy MASUJĄCY

1178,86 zł
739,84 zł Zniżka 37,24%
Rozmiar

Wytłoczenia pokrowców oraz kolor mogą się różnić w stosunku do zdjęć zamieszczonych na stronie.

Kolory pianek materacy mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciu. Zamieszczone zdjęcia materacy mają charakter podglądowy.


PIANKA TERMOPLASTYCZNA VISCO LazyFoam

7 strefowa pianka termoelastyczna VISCO Lazy Foam® wykonana w technologii profiledFOAM posiadająca masujące profilowanie oraz zapewniająca doskonałe dopasowanie do kształtu ciała. Zastosowana pianka VISCO Lazy Foam® (termoplastyczna) jest materiałem który reaguje na nacisk i temperaturę. Idealnie odwzorowuje kształt ciała oraz posiada właściwości przeciwodleżynowe.


PROFILOWANA PIANKA EXTRAFLEX

Materac został obustronnie wyprofilowany dzięki czemu zapewnia znacznie wyższy poziom komfortu od tradycyjnych materacy piankowych oraz sprężynowych. Konturowa obróbka pianki pozytywnie wpłynęła na wentylację produktu. Efektem jest idealna cyrkulacja powietrza (np. podczas snu) poprzez odpowiednie kanaliki powietrzne natomiast system 7-dmio strefowy jest idealnie dopasowany do anatomii ludzkiego ciała. Wierzchnią warstwę materaca stanowi przyjemna w dotyku, wysokogatunkowa dzianina materacowa.

Ogromną zaletą tego modelu jest fakt, że nie posiada on żadnych połączeń klejowych. Jest to więc produkt ekologiczny i bardzo zdrowy dla użytkowników. Ta cecha jest szczególnie istotna dla młodzieży i alergików. Wspomniane przez nas cechy oraz atrakcyjna cena sprawiają, że taki materac stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych materacy kieszeniowych oraz piankowych.


SPRĘŻYNY POCKETOWE

Rdzeń materaca został wykonany ze sprężyn pocketowych w technologii extendedHard. Taki materac zapewnia trwałość oraz odpowiednie dopasowanie do ciężaru naszego ciała. Sprężyny kieszeniowe dzielą materac na 7 stref o różnej twardości. System ten uznaje się za optymalny ze względu na anatomię ludzkiego ciała. Każda ze stref dostosowana jest do danego fragmentu ciała. Brak połączenia między sprężynami sprawia, że każda z nich pracuje niezależnie od pozostałych, eliminując w ten sposób efekt uginania się powierzchni pod wpływem nacisku. Sprężyny sprawiają, że obracanie, wiercenie się nie będzie odczuwalne dla drugiej osoby!


NASZE MATERACE SĄ W STANDARDZIE Z POKROWCEM

wykonanym z elastycznej, rozciągliwej tkaniny wysokiej jakości o dużej gramaturze (aż 200 g/m2), idealnym dla osób o wrażliwej i delikatnej skórze. Dodatkowo cechują go właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, dzięki czemu chroni przed roztoczami i ich namnażaniem. Każdy z naszych pokrowców posiada wszyty zamek, który umożliwia jego łatwe ściągnięcie w celu wyprania.

OPINIE KLIENTÓW

Certyfikaty