• -33,57%
Grubość
25cm
Gwarancja
2 lata
Skład
filc, pianka poliuretanowa, pianka termoelastyczna LazyFoam, sprężyny kieszeniowe
Twardość
H3 – średnio-twardy
Dodatkowe informacje
materac dwustronny, zdejmowany pokrowiec
Wysyłka
Do 30 dni

Materac DOUGLAS Pocketowy VISCO

1138,21 zł
756,1 zł Zniżka 33,57%
Rozmiar

Wytłoczenia pokrowców oraz kolor mogą się różnić w stosunku do zdjęć zamieszczonych na stronie.

Kolory pianek materacy mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciu. Zamieszczone zdjęcia materacy mają charakter podglądowy.


PIANKA TERMOPLASTYCZNA VISCO LazyFoam

7 strefowa pianka termoelastyczna VISCO Lazy Foam® wykonana w technologii profiledFOAM posiadająca masujące profilowanie oraz zapewniająca doskonałe dopasowanie do kształtu ciała. Zastosowana pianka VISCO Lazy Foam® (termoplastyczna) jest materiałem który reaguje na nacisk i temperaturę. Idealnie odwzorowuje kształt ciała oraz posiada właściwości przeciwodleżynowe.


PIANKA POLIURETANOWA

Pianka poliuretanowa o zwiększonej gęstości, stanowiąca boczną oraz czołową konstrukcje materaca, stanowi solidne i trwałe krawędzie


SPRĘŻYNY POCKETOWE

Rdzeń materaca został wykonany ze sprężyn pocketowych w technologii extendedHard. Taki materac zapewnia trwałość oraz odpowiednie dopasowanie do ciężaru naszego ciała. Sprężyny kieszeniowe dzielą materac na 7 stref o różnej twardości. System ten uznaje się za optymalny ze względu na anatomię ludzkiego ciała. Każda ze stref dostosowana jest do danego fragmentu ciała. Brak połączenia między sprężynami sprawia, że każda z nich pracuje niezależnie od pozostałych, eliminując w ten sposób efekt uginania się powierzchni pod wpływem nacisku. Sprężyny sprawiają, że obracanie, wiercenie się nie będzie odczuwalne dla drugiej osoby!


FILC

Naturalna przekładka, która oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki. Naturalny filc może znacznie wydłużyć żywotność materaca, wzmacnia też jego konstrukcję. Zaletą filcu jest również duża elastyczność oraz przyleganie do danej powierzchni.


NASZE MATERACE SĄ W STANDARDZIE Z POKROWCEM

wykonanym z elastycznej, rozciągliwej tkaniny wysokiej jakości o dużej gramaturze (aż 200 g/m2), idealnym dla osób o wrażliwej i delikatnej skórze. Dodatkowo cechują go właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, dzięki czemu chroni przed roztoczami i ich namnażaniem. Każdy z naszych pokrowców posiada wszyty zamek, który umożliwia jego łatwe ściągnięcie w celu wyprania.

OPINIE KLIENTÓW

Certyfikaty