Multipocketowe

Materace multipocket - charakterystyka

Materace multipocket wyróżniają się segmentaryczną budową - znajdujące się w ich wnętrzu kieszenie wyposażone są w sprężyny o różnej sprężystości, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowują się do potrzeb określonych partii ciała pozytywnie wpływając na kręgosłup a przy tym zapewniając wygodę snu. Wynika to z reguły 7 stref dopasowania, zgodnie z którą materac podzielony jest na segmenty o różnym poziomie twardości, z których każdy zapewnia właściwe podparcie wybranym częściom ciała - biodrom, kolanom oraz szyi.  Dostępne w ofercie sklepu Strefa Spania materace multipocket są fenomenalnym rozwiązaniem dla osób, dla których cenna jest separacja od ruchów osoby śpiącej obok. Materace multipocket wyposażone są w więcej sprężyn niż w standardowych formatkach pocketowych, Dzięki temu z ich funkcjonalności z pewnością skorzystają osoby, które różni waga ciała - uniemożliwiają one bowiem uginanie się materaca “do środka”.

Najlepsze materace multipocket w ofercie Strefa Spania

Najwyższej jakości materace multipocket znajdziesz w ofercie Strefa Spania - specjalizujemy się w dostarczaniu do polskich sypialni i pokojów hotelowych sprawdzonych, innowacyjnych i gwarantujących wygodę użytkowania rozwiązań. Z tego powodu dostępne w naszej ofercie materace multipocket są najlepsze na rynku i pozostawiają konkurencję daleko w tyle. Najlepsze materace multipocket charakteryzuje trwałość, odporność na zabrudzenia i przetarcia a także brak podatności na odkształcenia - wszystkie te standardy spełniają nasze materace multipocket. Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij sobie zdrowy i spokojny sen.

Materace multipocket 160x200 lub 140x200

Materace multipocket 160x200 oraz materace multipocket 140x200 to warianty powstałe z myślą o podwójnych łóżkach nie są one jednak jedynymi, dostępnymi w naszej ofercie wariantami. Nasza szeroka oferta stworzona została w celu zaspokojenia potrzeb osób borykających się z brakiem dostatecznego komfortu podczas snu, dlatego znajdziesz w niej materace multipocket w różnych wymiarach - przystosowane do łóżek pojedynczych, jak i podwójnych. Materace multipocket 160x200 czy też, również znajdujące się w naszym asortymencie, materace multipocket 140x200 spełniają uniwersalne standardy - doskonale spiszą się więć nie tylko w sypialniach, ale również jako wyposażenie pokojów hotelowych.

Zobacz również nasze materace sprężynowe 140x200 oraz materace kieszeniowe 160x200.

Multipocketowe

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry