Kategoria: Zegary

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Zegary

Zegary ścienne nowoczesne w Strefie Spania

Zegary ścienne nowoczesne fenomenalnie prezentują się w industrialnych, minimalistycznych przestrzeniach. Są doskonałym wyborem zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak również użytkowych (takich jak chociażby biura). Stylowe zegary ścienne nowoczesne znajdujące się w ofercie sklepu internetowego Strefa Spania charakteryzuje najwyższej jakości wykonanie i dbałość o najmniejsze detale w tym zakresie. Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych - srebrze, czerni i złocie - zegary ścienne nowoczesne umożliwiają dopasowanie do stylu i sposobu aranżacji wnętrza, dzięki czemu stanowić mogą dyskretny element dopełniający wnętrze lub stanowić jego centralny, wyraźnie zauważalny punkt. Oferowane przez sklep internetowy Strefa Spania zegary ścienne nowoczesne zdecydowanie zasługują na uwagę osób ceniących sobie minimalistyczne lecz funkcjonalne rozwiązania.

Zegary ścienne naklejane - ergonomia i możliwości aranżacyjne 

Zegary ścienne naklejane są nietypowym, pozwalającym na swobodną aranżację przestrzeni, elementem wyposażenia wnętrz. Dzięki nieokreślonej średnicy, w przeciwieństwie do klasycznych zegarów ściennych wyposażonych w tarcze, mogą one osiągnąć dowolne wymiary - wszytsko zależy od Państwa indywidualnych potrzeb oraz inwencji twórczej. Dostępne w asortymencie Strefy Spania zegary ścienne naklejane pozwalają na aranżację niezagospodarowanych dużych powierzchni w sposób bezpieczny i nieprowadzący do ich uszkodzenia, co jest zasługą wysokiej jakości kleju znajdującego się pod spodem każdej cyfry z cyferblatu. Metalowe wskazówki gwarantują trwałość znacznie utrudniającą ich uszkodzenie lub złamanie.Dodatkowo nasze zegary ścienne naklejane wyposażone są w instrukcję i szablon znacznie ułatwiające ich właściwy montaż w różnych miejscach. 

Eleganckie zegary ścienne  w aranżacji wnętrz

Najwyższej jakości eleganckie zegary ścienne pozwalające na dopasowanie do charakteru i wystroju wnętrz dostępne są w ofercie sklepu internetowego Strefa Spania. Możliwość dopasowania kolorystycznego do wnętrza sprawia, że fenomenalnie spiszą się one w przestrzeniach biurowych, a także mieszkalnych. Oferowane przez nas eleganckie zegary ścienne doskonale prezentować się będą w kuchni, salonie, sypialni a nawet łazience - dzięki możliwości nadania im dowolnego rozmiaru zająć mogą one zarówno większą, jak i mniejszą powierzchnię dopasowując się do charakteru wnętrza, w którym zostaną zainstalowane. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się w naszą ofertą, w której dostępne są najwyższej jakości eleganckie zegary ścienne naklejane dające szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. W asortymencie sklepu Strefa Spania dostępne są również inne dodatki i dekoracje do domu takie jak chociażby: oświetlenie ledowedywany puszyste a także 3-częściowe dywaniki łazienkowe.

Zegary