Kieszeniowe (pocketowe)

Materace kieszeniowe sprężynowe 

Materace kieszeniowe sprężynowe są jednym z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku. Zapewniają nie tylko stabilne podparcie ale również nieporównywalny, względem innych materacy, komfort podczas snu. Wyposażone w wykonane z trwałych i wygodnych pianek panele okalające wkład sprężynowy materace kieszeniowe są gwarantem spokojnych snów. Wykorzystanie tej innowacyjnej technologii sprawia, że materace kieszeniowe sprężynowe skutecznie niwelują niewygodę podczas ruchów oraz zmian położenia ciała w trakcie snu. Sprawia to również, że są one jednym z najczęściej wybieranych w Polsce materacy!

Materace pocketowe w ofercie Strefa Spania

Indywidualnie oddziaływujące na nacisk sprężyny, które znajdują się we wkładach stosowanych w materacach kieszeniowych, wpływa na stabilizację ciała niezależnie od przyjętej w trakcie snu pozy. Wpływa to również na komfort ich użytkowania w ciągu dnia - wygodnie można na nich przysiąść lub położyć się, żeby zatopić się w lekturze lub obejrzeć ulubiony film. Materace pocketowe dostępne w ofercie sklepu Strefa Spania charakteryzują się trwałością oraz wytrzymałością, które zapewniają ich wieloletnią żywotność. Decydując się na materace pocketowe dostępne w naszym asortymencie zyskujesz pewność, że nie zajdzie potrzeba jego wymiany w przeciągu najbliższych kilku lat. Komfort snu i wygodny wypoczynek? Sprawdź nasze materace kieszonkowe sprężynowe i wybierz niezawodne rozwiązanie dla swojego łóżka! 

Materace kieszeniowe 160x200

Materace kieszeniowe sprężynowe dostępne są w naszej ofercie w wielu wariantach wymiarowych a także dających szerokie pole manewru w zakresie dostosowania ich do Twoich zindywidualizowanych potrzeb. Najwyższa jakość, którą oferują materace kieszeniowe 160x200 oraz te w innych rozmiarach, znajdujące się w naszym asortymencie to nie tylko gwarancja wytrzymałości ale również pewność, że Twój materac będzie Twoim niezawodnym kompanem pozwalającym na efektywny wypoczynek i chwilę wytchnienia. Nasze materace kieszeniowe 160x200, podobnie jak materace kieszeniowe sprężynowe 140x200, dostosowane są do ram łóżek podwójnych, nie oznacza to jednak, że w naszym asortymencie brakuje materacy do łóżek pojedynczych.

Materace kieszeniowe sprężynowe 140x200 i mniejsze

Dostępne w mniejszych wymiarach, niż 140x200, materace kieszeniowe sprężynowe pozwalają na wydajne zastosowanie nie tylko w przestrzeniach mieszkalnych takich jak domy czy mieszkania, ale również fenomenalnie spiszą się w hotelach, pensjonatach czy też noclegowniach. Oferowana przez nie wytrzymałość sprawia, że mogą być poddawane czyszczeniu a także nie odkształcają się nawet w przypadku intensywnego użytkowania. Postaw na sprawdzone rozwiązania i sprawdź ofertę sklepu Strefa Spania!

Zobacz też materace sprężynowe do spania i najlepsze materace multipocket dostępne w naszej ofercie!

Kieszeniowe (pocketowe)

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry