Koce i poszewki

Koce do spania i na łóżko do sypialni

Koce do spania to niezastąpiony element wyposażenia przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. Stanowiące dodatkową warstwę cieplną koce do spania są niezawodnym dodatkiem wystroju wnętrza, który poza swoją estetyką oferuje również właściwości termiczne zwiększające komfort życia swojego właściciela w chłodne wieczory i poranki. Dostępne w asortymencie Strefy Spania koce na łóżko  pełnią jednak nie  tylko funkcje ogrzewające, ale również przeznaczone są do ochrony pościeli i tekstyliów znajdujących się na łóżku. Do atutów oferowanych przez koce do spania zaliczyć więc można przede wszystkim funkcjonalność i szeroki wachlarz możliwych zastosowań - świetnie spiszą się one nie tylko w roli koców na łóżko, ale również podczas podróży lub wyjazdów poza dom. Najwyższej jakości wzorzyste i oryginalne koce na łóżko dostępne są w asortymencie internetowego sklepu Strefa Spania.

Koce i pledy -  eleganckie narzuty do salonu i wiele więcej w Strefie Spania

Koce i pledy doskonale spisują się nie tylko w sypialni, ale również przestrzeniach gościnnych takich jak salon.Eleganckie narzuty do salonu w uniwersalnej kolorystyce lub ze stylowymi tłoczeniami przydadzą każdemu pokojowi gościnnemu odpowiedniej prezencji zwiększając jego przytulność oraz wygodę użytkowania. Koce i pledy do salonu poza pełnioną przez siebie funkcją estetyczną pozwalają również ochronić tapicerkę tapczanu lub kanapy znajdujących się w salonie. Jest to szczególnie ważne w przypadku jasnych tapicerek, które z łatwością poddają się wpływowi brudu jednak zdecydowanie trudniej jest je doczyścić. Dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów oferowane przez sklep internetowy Strefa Spania koce i pledy można bez przeszkód prać, co pozwala zachować ich świeżość i czystość niezależnie od pory roku czy też okazji, w których są wykorzystywane.

Koce narzuty w różnych wariantach

Funkcje dekoracyjne i zabezpieczające pełnione przez koce i narzuty wymagają tego, by wykonane były one z dokładnością i wyróżniały się oryginalnym wyglądem. Dostępne w asortymencie sklepu internetowego Strefa Spania koce i narzuty spełniają obydwa te warunki. Unikatowe wzornictwo w postaci tłoczeń lub nadruku na materiale sprawia, że eleganckie narzuty do salonu a także okazjonalne koce na łóżko dostępne w naszej ofercie wykorzystane mogą zostać w dowolnych przestrzeniach i doskonale pełnić swoje funkcje. Dzięki dostępności w różnych rozmiarach z powodzeniem  nałożone mogą one zostać na jednoosobowe łóżka, duże tapczany i kanapy a także materace podróżnicze czy też łóżeczka dziecięce. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą i wyboru najwyższej jakości koców oraz narzut z asortymentu sklepu Strefa Spania! 

Koce i poszewki

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry