Materace termoplastyczne

Materace termoplastyczne 

Materace termoplastyczne dostępne w ofercie naszego sklepu online wyróżniają się wysoką elastycznością oraz odpornością na obciążenia. Wysokiej jakości materace termoplastyczne posiadają piankę wysokoelastyczną, a także piankę termoplastyczną, która dostosowuje swój kształt do ciała pod wpływem jego temperatury. W materacach znajduje się również filc, który wydłuża okres użytkowania materaca oraz sprężyny kieszeniowe, zapewniające odpowiednie podparcie dla pleców. Sprężyny są dodatkowo skręcane tak, by lepiej reagować na nacisk. Mają znacznie dłuższą żywotność od tradycyjnych sprężyn. W zależności od modelu posiadamy materace z pianką termoplastyczną Visco, a także materace multipocketowe, materace z kokosem, materace z perforowanym lateksem i pianką poliuretanową T25.

Materace termoplastyczne 160x200 i 140x200 

Podobnie jak inne modele, również materace termoplastyczne dostępne są w naszej ofercie w różnych wymiarach. Indywidualne preferencje każdego z nas są niezwykle istotne w przypadku materacy, gdyż one są jednym z najważniejszych elementów pozwalających na spokojny sen i wypoczynek po wyczerpującym dniu. Znajdujące się  w naszej ofercie materace termoplastyczne 160x200 doskonale spiszą się jako dopełnienie ram dwuosobowych łóżek jednak w naszym sklepie nie brakuje również rozwiązań dla łóżek pojedynczych, czego przykładem są materace termoplastyczne 140x200, 120x200 i 90x200. Dzięki wysokiej jakości materiałom wykonania materace termoplastyczne 160x200 nie ulegają odkształceniom i zniszczeniu nawet w przypadku dużego obciążenia. 

Materace termplastyczne 120x200 i 90x200

Materace termoplastyczne 120x200 i 90x200 są stosunkowo wąskie i stanowią idealne dopełnienie ram łóżek pojedynczych. Wygodne w użytkowaniu, zapewniające komfort na najwyższym poziomie a także charakteryzujące się dużą wytrzymałością materace termoplastyczne 120x200 i 90x200 doskonale spiszą się nie tylko w użytku prywatnym, ale również komercyjnym - w hotelach, pensjonatach czy też noclegowniach, czemu sprzyja to, że oferowane przez sklep Strefa Spania materace posiadają zdejmowany pokrowiec, który można prać w pralce automatycznej w temperaturze 40 stopni Celsjusza.

Na wszystkie dostępne w naszym sklepie materace termoplastyczne dajemy gwarancję aż na 2 lata. Sprawdź również oferowane przez Strefę Spania materace sprężynowe do spaniamaterace masującematerace piankowe - zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Materace termoplastyczne

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry